Купить
недвижимость

Жилая

Жилая недвижимость под маркой НБК - это современные, удобные и технологически продуманные комплексы в экологически чистых районах со своими парками, торговыми центрами, салонами красоты, спортивными комплексами, подземными и наземными паркингами, детскими площадками и дошкольными заведениями, охраной и консьерж-службой.  

Коммерческая

Административные здания офисного типа от НБК снабжены системой автоматического пожаротушения, вентиляции и охранной сигнализации.Новости

До уваги інвесторів!

27 февраля

Шановні інвестори!

 

За офіційною інформацією Фонду гарантування вкладів АТ «БАНК ТАВРИКА» знаходиться в процесі припинення діяльності. Разом з БАНКОМ  припиняє свою діяльність ЗБЕРІГАЧ.
  
Зберігач АТ «БАНК ТАВРИКА» протягом двох місяців буде перераховувати цінні папери на рахунки інших зберігачів, які вкажуть власники цінних паперів.
 
У зв’язку з вище наведеним наполегливо рекомендуємо всім власникам облігацій ПрАТ «НБК» , які зберігають свої облігації у Зберігача  АТ «БАНК ТАВРИКА», відкрити рахунки в цінних паперах у інших зберігачів та надати відповідне розпорядження Зберігачу АТ «БАНК ТАВРИКА» на перерахування власних цінних паперів на свій рахунок у цінних паперах у іншого зберігача.
 
Для цього необхідно:
·        відкрити рахунок у цінних паперах у іншого зберігача.
·        записатись на прийом до АТ «БАНК ТАВРИКА» щодо списання цінних паперів .
·      надати до відділу продажу НБК виписку про стан рахунку у цінних паперах, що знаходяться у нового зберігача цінних паперів.
 
Прийом клієнтів в АТ «БАНК ТАВРИКА» здійснюється з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 13.00 години. В зв’язку з великою кількістю клієнтів прийом здійснюється за попереднім записом.
 
Телефон депозитарного відділу : 206-70-73.
 
 
 
     З повагою, відділ продажу НБК.