Придбати
нерухомість

Житлова

Житлова нерухомість під маркою НБК – це сучасні, зручні та технологічно продумані комплекси у екологічно чистих районах зі своїми парками, торговими центрами, салонами краси, спортивними комплексами, підземними та наземними паркінгами, дитячими майданчиками та дошкільними закладами, охороною та консьєрж-службою.  

Комерційна

Административні будівлі офісного типу від НБК обладнані системою автоматичного пожежогасіння, вентиляції та охоронної сигналізації. Компанія

 

ЗАТ «Національна будівельна компанія»  успішно функціонує на ринку нерухомості України з 2004 року, динамічно розвиваючись. Основним напрямком діяльності компанії є надання підрядних та генподрядных послуг у будівництві об'єктів нерухомості, а також залучення фінансування на будівництво житлової й комерційної нерухомості, використання й керування коштами, які направляються на фінансування будівництва та реалізацію об'єктів.

Компанія об'єднала колективи з великим досвідом проектних та будівельних робіт. Ми самостійно проектуємо, будуємо, реалізуємо й експлуатуємо унікальні житлові комплекси, використовуючи новітні технології, здатні задовольнити зростаючі вимоги до житлаОсновний принцип роботи нашої будівельної компанії — постійно відслідковувати зміни у потребах наших клієнтів та знаходити будівельні технології та матеріали, що максимально задовольнятимуть їх. Кадровий потенціал і технічне оснащення компанії дозволяють на високому рівні проводити всі види будівельних робіт будь-яких видів будівель. При будівництві використовуються монолітно-каркасні технології й екологічно чисті будівельні матеріали. Це уможливлює вільне перепланування приміщень, підвищення темпів будівництва, покращення якості й надійності будівель. Усі матеріали, що використовуються у будівництві, неодмінно мають сертифікати якості.

У комплексах, які будує компанія, передбачені приміщення для комерційної й торговельної діяльності, медичних центрів, спортивних залів, дитячих закладів. Для кожного житлового комплексу компанія створює житлово-комунальне господарство, впроваджує систему охорони. Поруч із будинками будуються стоянки для автомобілів, які обладнуються сучасними сервісними системами. Ми будуємо якісне житло й створюємо розвинену інфраструктуру в наших житлових комплексах.

Для проведення будівельної діяльності компанією була отримана відповідна Ліцензія, видана Державним комітетом України з будівництва й архітектури № 171 від 12.08.2004 року.