Придбати
нерухомість

Житлова

Житлова нерухомість під маркою НБК – це сучасні, зручні та технологічно продумані комплекси у екологічно чистих районах зі своїми парками, торговими центрами, салонами краси, спортивними комплексами, підземними та наземними паркінгами, дитячими майданчиками та дошкільними закладами, охороною та консьєрж-службою.  

Комерційна

Административні будівлі офісного типу від НБК обладнані системою автоматичного пожежогасіння, вентиляції та охоронної сигналізації. Нерухомість

Житлова

Житловий комплекс «Парковий»

Будівельний майданчик у 7,12 га під будівництво житлового мікрорайону розташованій на Борщагівці, поблизу проспекту Леся Курбаса, обмежений бульваром Кольцова, вул. Картвелішвілі та впритул примикає до парку «Юність».

Введення в експлуатацію: 4 квартал 2012 р.

Житловий комплекс «Троєщина»

Житловий мікрорайон № 26-а на масиві Троєщина.
Будівництво житлових будинків №11, 12, 13, 14 з об`єктами соціально-побутової інфраструктури в 26-А мікрорайоні житлового масиву «Вигурівщина- Троєщина», на межі с вулицями Оноре де Бальзака, Градинської, Радунської та Лаврухина у Деснянському районі м. Києва.

 

Введення до експлуатації: 1 квартал 2009 р.

Житловий комплекс «Кристалл-Оболонь»

Будівельний майданчик площею 0,25 га під забудову житлового комплексу розміщений у Північній правобережній планувальній зоні г. Києва, в Оболонському адміністративному районі.  

Комерційна

Парковий офiсний центр по бульвару Кольцова, 14

Адміністративна будівля має прямокутну форму. За функціональним призначенням - офісного типу із перемінною кількістю поверхів - від 3-х до 4-х. Высота поверху - 3,0 метра. Будівля обладнується системою автоматичного пожежогасіння, вентиляції та охоронної сигналізації.

Ввод в эксплуатацию: 1 квартал 2009 г.

ЖК "Троещина" - нежилые помещения

Жилой микрорайон № 26 на массиве Троещина. Строительство жилых домов №11, 12, 13, 14 с объектами социально-бытовой инфраструктуры в 26-А микрорайоне жилого массива «Выгуривщина- Троещина», на границе с улицами Оноре де Бальзака, Градинской, Радунской и Лаврухина в Деснянском районе г. Киева.