Придбати
нерухомість

Житлова

Житлова нерухомість під маркою НБК – це сучасні, зручні та технологічно продумані комплекси у екологічно чистих районах зі своїми парками, торговими центрами, салонами краси, спортивними комплексами, підземними та наземними паркінгами, дитячими майданчиками та дошкільними закладами, охороною та консьєрж-службою.  

Комерційна

Административні будівлі офісного типу від НБК обладнані системою автоматичного пожежогасіння, вентиляції та охоронної сигналізації. Нерухомість

Житловий комплекс «Кристалл-Оболонь»

Будівельний майданчик площею 0,25 га під забудову житлового комплексу розміщений у Північній правобережній планувальній зоні г. Києва, в Оболонському адміністративному районі. Проектом передбачається будівництво 24-поверхового односекційного житлового будинку з вбудованими приміщеннями (на другому поверсі), де будуть розміщені аптека, магазин спорттоварів, тренажерний зал, з паркінгом (у підвалі та на першому поверсі) та творчими майстернями на 23 поверсі.
Майданчик обмежений з півночі та сходу перехрестям вул. Героїв Дніпра та проспекту Героїв Сталинграду, із заходу та півдня – житловою багатоповерховою забудовою.

Введення до експлуатації: 4 квартал 2008 р.